image

تاریخچه

با توجه به رسالت گروه صنعتی گلرنگ و تجربه حضور نیم قرن فعالیت در عرصه اقتصادی و نیز ایفای نقش در توسعه اقتصادی کشور، شرکت واسپاری ارزش آفرین گلرنگ(سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه این گروه در خرداد ماه 1395 با اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تاسیس گردید. این شرکت می‌کوشد با بهره‌گیری از فناوری های مدرن اعتباری، ارزشي پایدار، اعتماد‌پذیر، فراگیر و مستمر را برای کلیه ذینفعان شامل مشتریان، سهامداران، کارمندان و در سطح کلان جامعه ایجاد نماید.

پیام مدیر عامل

شرکت واسپاری ارزش آفرین گلرنگ با اتکا به پشتوانه و سابقه درخشان گروه صنعتی گلرنگ در سال 1395 تاسیس گردید تا گامی موثر برای ارائه خدمات اجاره اعتباری (لیزینگ) به جامعه بزرگی از مشتریان ، کارکنان ، تامین کنندگاه و تولید کنندگان بردارد . در مسیر تحقق این مهم با بهره گیری از سرمایه های انسانی جوان و خلاق و مدیران مجرب و خوشنام در صنعت لیزینگ و بکارگیری فناوری های روز به عنوان 2 مولفه اصلی رشد و پیشرفت سازمان ، گام های اساسی برای ارائه تسهیلات بر اساس ضوابط و الزامات بانک مرکزی و لحاظ نمودن اصول مدیریت ریسک اعتباری در جهت بهیود قدرت خرید و وضعیت رفاه اجتماعی اقشار مختلف جامعه اجرایی شده است . در ادامه مسیر رشد و توسعه همسو با آخرین تغییر و تحولات فناوری و با هدف هوشمندسازی و تسهیل فرایند های ارائه خدمات لیزینگ به مشتریان ، با بکارگیری ابزار های نوین و اتخاذ رویکرد های تحول دیجیتالی گامی نوین برای افزایش رضایت ذینفعان سازمان برداشته شده است .

همچنین در برنامه های توسعه ای آتی بنا به تحلیل فضای کلان کسب و کارها و بروز چالش ها و فشار های اقتصادی که بر صنایع مختلف تولیدی و خدماتی در کشور عزیزمان وارد شده است بنا داریم به عنوان یک لیزینگ ارزش افزا و مسئولیت پذیر در تسهیل و شتاب بخشی به فعالیت های تولیدی و خدماتی از طریق تامین منابع مالی و تخصیص اعتباری ورود نماییم و گامی موثر در جهت ارتقای خدمات لیزینگ صنعتی همسو با الگو های مطرح در صنعت لیزینگ برداریم در پایان امید است با استعانت از خدای متعال و بهره مندی از تجارب ارزنده هیئت مدیره و تلاش و هم افزایی سرمایه انسانی شرکت و گروه صنعتی گلرنگ بتوانیم هر چه بیشتر در جهت تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو و هوشمند در اکوسیستم مالی کشور نقش آفرینی کنیم .

ماموریت و چشم انداز

ماموریت : شرکت واسپاری ارزش آفرین گلرنگ ماموریت خود را ارائه خدمات واسپاری الکترونیک در سریع ترین زمان ممکن با همکاری نیروی انسانی متخصص و به کارگیری دانش و فناوری روز برای ارائه انواع تسهیلات بر اساس الزامات بانک مرکزی به اقشار مختلف جامعه معین نموده است .

چشم انداز : شرکت واسپاری ارزش آفرین گلرنگ شرکتی است خلاق و نوآور در اعطا انواع تسهیلات مالی برای افزایش سطح رفاه جامعه که تمام فرایند های اجرایی آن به صورت هوشمند و دیجیتالی قابل دریافت می باشد .

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

هیئت مدیره

آماده صحبت کردن هستید؟

تیم ما برای پاسخگویی به سؤال شما درباره شروع کار اینجاست

تماس با ما